Kobiety w GBG

Firma Google, a wraz z nią nasza Grupa przywiązuje ogromną wagę do równorzędnego udziału obu płci w otoczeniu, nie tylko biznesowym, ale akurat tym zakresem będziemy się zajmować.

Jeżeli jesteś kobietą i działasz lub chcesz zacząć działać w biznesie, nasz GBG Warszawa Women Lead, czyli Dominika Zaleska jest odpowiednim kontaktem dla Ciebie.

Dziewczyny z zespołu Dominiki pomogą Ci w nawiązaniu kontaktów w środowisku osób wykorzystujących rozwiązania Google w biznesie, uzyskaniu wsparcia lub pomocy w zakresie uruchomienia lub dostosowania tych rozwiązań do Twoich potrzeb, a także w skonsultowaniu Twoich pomysłów na wykorzystanie rozwiązań Google w Twojej firmie.

Jeżeli zaś jesteś kobietą prowadzącą własny biznes lub pracującą w firmie wykorzystującej rozwiązania Google i chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami lub zainspirować inne kobiety do pójścia w Twoje ślady, skontaktuj się z Dominiką celem wzięcia udziału w pracach Google Business Group - GBG Warszawa w roli organizatorki lub prelegentki.