28.09.2015

Polymer and Firebase. Welcome to the future of web developmentJuż w sobotę 3 października GDG Warszawa i Javeo organizują w siedzibie Javeo na Stadionie Narodowym w Warszawie warsztaty na temat:

Polymer and Firebase. Welcome to the future of web development.
Polymer to największa rewolucja web developmentu od czasu pojawienia się HTML'a. Zmienia on sposób myślenia i daje nowe możliwości tworzenia komponentowych aplikacji webowych.
Podczas warsztatów poznacie ideę tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem komponentów Polymer, zobaczycie praktyczne zastosowanie popularnych komponentów, dowiecie się jak stworzyć własny komponent i pochwalić się nim światu. Zobaczycie też kilka przykładów jak wykorzystać Polymera, a także poznacie jego mocne i słabe strony.
Warsztaty poprowadzą dla Was prelegenci z firmy Javeo:
Michał Suchecki
Architekt z ponad 10 letnim doświadczeniem. W @javeo_eu pracuje jako fullstack developer. „W bio wszyscy piszą jakie technologie lubią - ja lubię jak oprogramowanie działa, a satysfakcję zawodową osiągam widząc uśmiech na twarzach pań Halinek z księgowości:)”. Prelegent na konferencjach Confitura oraz Codepot.
Bartosz Bąbol
Programista Scala w @javeo_eu, zainteresowany programowaniem funkcyjnym oraz rozszyfrowywaniem 'buzz wordów'. Entuzjasta 'reaktywnych' technologii. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi m.in. poprzez prowadzenie bloga, czynne uczestnictwo w firmowych tech talkach oraz Scala User Group. Prelegent na konferencji Codepot.
Daniel Chruściak
Programista Scala i Lider Zespołu w @javeo_eu
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Dominika Zaleska: dominika.zaleska@gdgpoland.org
Magdy Szumielewicz: magdalena.szumielewicz@javeo.eu